Rębaki do drewna

Przedstawiamy Państwu urządzenia do obróbki drewna renomowanego producenta „PALCHE”

Clip2net_160524160247-1Rozdrabniacze do drewna – urządzenia do rozdrabniania odpadów drzewnych i drewna, w szczególności – gałęzi na zrębki technologiczne i paliwo drzewne.

Cechy charakterystyczne to uniwersalność, możliwość skutecznego recyklingu odpadów, które charakteryzują się niską ceną, a także łatwość zmiany obszaru roboczego przez mobilność i możliwość korzystania z ciągnika.

Urządzenia używane w przedsiębiorstwach przemysłu drzewnego, zakładach produkcji drzewnej, zakładach przemysłu celulozowo-papierniczego, a także w usługach użyteczności publicznej.

Rozdrabniacze do odpadów drzewnych – urządzenia do rozdrabniania odpadów drzewnych i drewna, w szczególności dużych zrębków drewnianych na wióry.

Charakterystyczne cechy to uniwersalność, możliwość skutecznego recyklingu odpadów, które charakteryzują się niską ceną (odpady leśne, kłody, obrzynki, odpady tartaczne). Urządzenia używane w przedsiębiorstwach przemysłu drzewnego, zakładach produkcji drzewnej, zakładach przemysłu celulozowo-papierniczego, a także w usługach użyteczności publicznej.

Rębaki do drewna – urządzenia do wygodnego rozłupywania drewna (drewno opałowe, kłody, polana) na dwie lub cztery części. Rębak pracuje za pomocą tłoka, który przesuwa kłody do noża. Nóż mocowany statycznie. Tłok napędzany przez układ hydrauliczny (cylinder hydrauliczny, pompa hydrauliczna, rękaw o wysokim ciśnieniu), który z kolei jest napędzany za pomocą silnika elektrycznego.


W ofercie posiadamy:

Nie ma ogłoszeń pasujących do Twoich kryteriów wyszukiwania.

Komentowanie jest wyłączone.